Quiz: Μπορείς να αναγνωρίσεις αυτούς τους γνωστούς TikTokers;

Joseph Orfanos
Pharmacy Student
cosmopolitan.com/Instagram.com: @addisonraee/ pngio.com

Τικ-Τοκ-Τικ-Τοκ! Φαντάζομαι (ήδη) κατάλαβες ότι, όχι, δεν κάνουμε το ρολόι, αλλά αναφερόμαστε στην πασίγνωστη -πλέον- εφαρμογή TikTok, η οποία έχει “κατακτήσει” τα μυαλά όλων των νεαρών (και όχι μόνο!) παγκοσμίως!

Τι νομίζεις, είσαι και εσύ ένας από τους “εθισμένους” της εφαρμογής, ή μπααα δεν σε νοιάζει; Κάνε το Quiz μας για να δεις πόσους από τους 8 γνωστούς TikTokers μπορείς να αναγνωρίσεις από μια φωτογραφία!


1. Ας ξεκινήσουμε με κάτι εύκολο! Παρακάτω βλέπουμε τη διασημότερη star του TikTok! Ξέρεις το όνομά της;
Charli d'Amelio - (@charlidamelio)
Loren Gray - (@lorengray)
Baby Ariel - (@babyariel)

Correct!

Wrong!

2. Πώς ονομάζεται η συγκεκριμένη πασίγνωστη TikToker (και YouTuber);
Kristen Hancher - (@kristenhancher)
Addison Rae (γνωστή και ως Addison Easterling) - (@addisonre)
Hello, καμιά που τούτες!

Correct!

Wrong!

3. Γνωστός σε αρκετούς για τις "πελλάρες" που κάνει, ποιος από τους παρακάτω είναι ο Κύπριος TikToker Φειδίας Παναγιώτου (@fidiaspanayiotou);

Correct!

Wrong!

4. Για να σε δω σ' αυτό! Πώς ονομάζονται οι γνωστοί δίδυμοι της φωτογραφίας;
The Dobre Twins - (@dobretwins)
The Rybka Twins - (@rybkatwinsofficial)
Stokes Twins - (@stokestwins)

Correct!

Wrong!

5. Γνωστός ως JiffPom (@jiffpom), ποιο από τα παρακάτω είναι το διάσημο σκυλάκι-TikToker;

Correct!

Wrong!

6. Κι ερχόμαστε πάλι πίσω στην Κύπρο! Γνωρίζεις αυτήν την αγαπημένη μας TikToker;
Maria Gojkovic - (@gojkovicc)
Ολίβια Κωνσταντινίδη - (@oliviacg_)
Στέφανη Περικλέους - (@stephani.p)

Correct!

Wrong!

7. Ο τύπος στη φωτογραφία είναι ο 3ος TikToker με τους περισσότερους followers στον κόσμο! Έτυχε σίγουρα να τον δεις σε videos, πώς ονομάζεται;
Zach King - (@zachking)
Riyaz Afreen - (@riyaz.14)
Spencer X (γνωστός και ως Spencer Knight) - (@spencerx)

Correct!

Wrong!

8. "Έλα πάρε πάρε κόσμε, εδώ το καλό το φινάλε"! Σε ποιο λογαριασμό του TikTok βλέπουμε (μεταξύ άλλων), τους 2 πολυαγαπημένους εικονιζόμενους;
Εννοείται στο TikTok του StudentLife.com.cy! - (@studentlife.com.cy)
Στο πιο αγαπημένο φοιτητικό portal της Κύπρου! - (@studentlife.com.cy)
Γιατί έπρεπε να το ρωτήσεις τούτο; - (@studentlife.com.cy)

Correct!

Wrong!

Share the quiz to show your results !

Subscribe to see your results

Quiz: Μπορείς να αναγνωρίσεις αυτούς τους γνωστούς TikTokers από μια μόνο φωτογραφία;

Βρήκες %%score%% από τα %%total%%

%%description%%

%%description%%

Loading...